18 Eylül 2014 Perşembe

VİYANA DA BİR TÜRK DÜĞÜNÜ
ASLINA BAKARSANIZ TÜRKİYEDE DÜĞÜN YAPTIKDAN SONRA VİYANADA DÜĞÜN YAPMAK BİZİM İÇİN ÇOK DEĞİŞİK OLDU.


KIZIMIZIN EVİNDE KALDIK KIZIMIZIN DÜĞÜNÜNDEYİZ:))
SABAH TATLI BİR TELAŞE İLE GÜNÜMÜZ BAŞLADI.BURDA BİZE UYGUN BİR KUAFÖR BULAMAYACAĞIMIZ İÇİN MAKYÖZ VAZİFESİNİ GELİNİMİZİN KIZ KARDEŞİ BAŞ YAPIMINI İSE İKİ DÜNÜR ÜSTLENDİ. 
LAF ARAMIZDA PROFOSYENELLERE TAŞ ÇIKARTTILARHAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIKTAN SONRA RESİM ÇEKİLMEK ÜZERE SCHÖNBRUNN  SARAYINA GİTTİK. İYİKİDE GİTMİŞİZ BAYILDIM BEN BU SARAYARESİM ÇEKİLMEK İÇİN EN DOĞRU YER. Avusturya'nın başkenti Viyana'daki Kraliyet sarayıdır.

                             TURİSTLERİN DE EPEY İLGİSİNİ ÇEKTİK BU ARADAEH CİCİANNE İLE RESİM ÇEKİLMEDEN OLMAZ BENDE KUSUR KALMAYAYIM BARİBU GEZİNİN EN KEYİFLİ YANI ŞÜPHESİZ SARAYIN ETRAFINDA YAPTIĞIMIZ FAYTON GEZİSİYDİ.GELİN DAMAT ÖNDE BİZ ARKADA SARAYI TURLADIK SARAYIN HER BİR TARAFI BİR BİRİNDEN GÜZEL. 
DÜĞÜNDEN SONRA   DONAUTURM'A  GİTTİK.(Viyanayı yukarıdan görmek için çok güzel bir kule.Restaurant ve Cafe'si var.360 derece bütün Viyana seyredilebilir.Asansör ile çıkılıyor.Cafe'deki pastalar da çok güzeL

 BU ARADA İNSTEGRAMA YÜKLEDİĞİM RESİMLERE MESAJ ATAN ARKADAŞLARIM İSRARLA  SACHERTORTE  YEMEDEN GELMEMEMİ SÖYLÜYORLAR AMA HER BİRİDE YAZILIŞINI FARKLI YAZIYOR. DERDİMİ ANLATANA KADAR AKLA KARAYI SEÇTİM AMA DEYDİ DOĞRUSU


KULENİ 360 DERECE DÖNÜYOR OLMASI OTURDUGUNUZ YERDEN VİYANANIN TAMAMINI GEZDİRMİŞ OLUYOR SİZE                                                    GÜNDÜZÜ AYRI GÜZEL


                                                            GECESİ AYRI GÜZELVİYANA'DA BİR GÜZEL GÜNDE BÖYLECE BİTMİŞ OLDU. YARIN YENİ SARAYLARDA YENİ CAFE LERDE BULUŞMAK ÜZERE

6 yorum:

 1. Şengül'cüğüm Allah mutlu etsin kızını, bir yastıkta kocatsın güzel bir gelin olmuş. Aklım çikolatalı şasel turtada kaldı ama:))))afiyet olsun.

  YanıtlaSil
 2. Masallah Sengül ablacığıımm ne kadar güzel bir gelin olmuş. Sen çok güzelsinnn maşallah :) Rabbim hayırlı mutlu huzurlu kılsın yuvalarını inşallah.

  YanıtlaSil
 3. Maşallah subanallah,Allah nazarlardan korusun,mutlulukları daim olsun,darısı tüm bekarlara...

  YanıtlaSil
 4. Rabbim Nazarlardan korusun, Allah utandirmasin, bir ömür boyu yüzleri hep gülsün

  YanıtlaSil
 5. Merhabalar.

  Paylaştıklarınızı okuyarak yorum yazma imkanım olmadığı için, blogger arkadaşlığımızın
  unutulmaması adına ayaküstü sizleri ziyaret ederek hal-hatır sormak istedim. İnşAllah sağlık, sıhhat ve afiyettesinizdir.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

  Recep Altun
  Değirmenden Mektup Var

  NOT: Evlenen çiftlere mutluluklar dilerim.

  YanıtlaSil
 6. Seyyahım yeni çifte ömür boyu mutluluklar temenni ediyorum güzel bir gezi olmuş tatlım,sevgilerimle:)

  YanıtlaSil

Blog'umda en çok görmek istediğiniz konu