28 Ağustos 2013 Çarşamba

BİTEN VE BAŞLANAN KİTAPAteş ve Buz


Ateş ve Buz Açıklama

Roman / EdebiyatMizah ve gerilim yüklü bu romanda Garwood, okurlarına unutulmaz karakterleriyle adrenalin dolu bir maceraya dahil ediyor...
-Romantic Times-

Julie Garwood romantik kurgu alanında kendini kanıtlamış, güvenilir bir marka haline geldi...
-People-

Chicago''da bulunan yerel bir gazetede çalışmakta olan Sophie Summerfield Rose, büyük bir hikaye peşinde koşan kararlı ve enerjik bir muhabirdir. Patronu, 5K yarışına katılacak olan William Harrington hakkında yazmasını talep eder ve genç kadın bu kaba ve kendini beğenmiş adamla iki saati aşkın bir süre boyunca inanılmaz derecede sıkıcı bir görüşme yapmak durumunda kalır. Ertesi gün yarışta olanlar ise Sophie''nin Alaska''ya doğru bir maceraya sürüklenmesine neden olur.

Bir FBI ajanı olan Jack MacAlister''ın görevi Sophie''yi korumaktır. Sophie ve Jack amansız Alaska topraklarındaki tehlikelere karşın tutku dolu bir yakınlık kurarlar. Aynı zamanda Alfa Projesi''nin saklı tutulan gizemini çözmeye çalışırlarken, ölümcül bir düşmanla karşı karşıya gelirler. Sophie aradığı büyük hikayeyi Alaska''da bulmakla kalmaz, aynı zamanda kendisi de bir hikaye konusu haline gelir.


Seyyahın Düşüncelerine Gelince
Mizah ve gerilim kitabı olduğu söyleniyor ne mizahını ne gerilimini bulabildim.kısacası okumak ve okumamaklığınız arasında çok büyük fark yok bence.
Kısacası beğenmedim.Çok basit bir kitapBu gün itibarıylada bu kitaba başladım.Çok methini duydum bakalım bende beğenecekmiyim.Arasına başka kitap koyacakmıyım.Bunu zaman gösterecek.
Hepinize hayırlı günler

8 yorum:

 1. Ateş ve Buz kitabından bende hiç hoşlanmamıştım hatta postumuda yazarken belitmiştim. Boşuna zaman kaybıydı üzülmüştüm :(

  YanıtlaSil
 2. AYNEN ÖYLE CANIM
  TAM BİR ZAMAN KAYBI
  TEŞEKKÜRLER ZİYARETİN İÇİN

  YanıtlaSil
 3. Bir gün ben de böyle bol bol kitap okuyabilecek miyim acaba :)
  İmreniyorum sana Seyyahım ne güzel,pek çok kitabın ve okumaya vaktin var.
  Allah bozmasın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. OKURSUN OKURSUN BENİM YAŞIMA GELDE
   AMİN
   HAYIRLI SABAHLAR

   Sil
 4. Epsilon yayınları tarz değiştirip bu tür kitaplar yayınları sürüyle. Hepsi de elinde kaldı şimdi neredeyse pazarlarda satacak. Halbuki başlarda ne düzeyliydi. İkinci kitabı almış ama hiç sevmemiştim. Çok sıkıcı ve anlaşılmaz gelmişti. Moralin bozulmasın ama bence öyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AYNEN ÖYLE MİGROSLARDA SEPETLERDE
   AMA BU KADAR KÖTÜ OLACAGINI TAHMİN ETMEMİŞTİM YANİ
   AKILLANMIŞ OLDUM
   GENELDE ÖNCEDEN KARAR VERİR ALIRIM AMA TATİLDE DEMEK ATLADIM
   HAYIRLI SABAHLAR

   Sil
 5. hımm temam bu kitapmış.
  benim de sırada.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ÇOK İLGİNÇ BAŞLADI SONU NASIL OLACAK MERAK EDİYORUM

   Sil

Blog'umda en çok görmek istediğiniz konu