31 Mayıs 2013 Cuma

YİNE KERMES YENİ KERMES

ASLINA BAKARSANIZ SİZİNLE BİR DAHA KERMES RESMİ PAYLAŞMAMA KARARI ALMIŞTIM.AMA NE YAPAYIM GÜZELLİKLERİ GÖRÜNCE DAYANAMIYORUM SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM.EVE ÇOK GEÇ VE YORGUN DÖNÜNCE DE FIRSAT ANCAK BU GÜNE OLDU.
 BİRAZ BİLGİ VEREYİM SİZE.BU MODELE BAKINCA BİR ÇOĞUNUZ AAAAAAA BU ÇOK ESKİ BİR MODELDİYEBİLİRSİNİNZ EVET YANILMADINIZ MODEL ESKİ
AMA UYARLAMA YENİ,ÖDEMİŞ İPEĞİNE PİKO İLE MONTE EDİLİP ANTİKALARLA ZENGİNLEŞTİRİLDİ VE GÜNÜMÜZE UYGUN HALE GETİRİLDİ.MALUM ESKİDEN MOBİLYALAR KÜÇÜKTÜ,MOBİLYALAR BÜYÜYÜNCE ÖRTÜLERİDE BÜYÜTMEK GEREKİYOR MALUM


 MARAŞ İŞİNİ PEK SEVMEM DAHA DOĞRUSU EVİME UYGUN GÖRMEM AMA BU ZARİF LALELERİ GÖRÜNCE VURULDUM DOĞRUSU.PEKİİİİ SİZE BU İŞ YAPAN ARKADAŞIMIZIN İLK İŞİ DESEM İNANIRMISINIZ?
İŞDE BENİM İŞLETTİĞİM PİKELERDEN BİRİ BUNDA DEĞİŞİK BİR UYGULAMA YAPIP BİRAZ BREZİLYA NAKIŞI İLE ZENGİNLEŞTİRDİK .BEĞENDİNİZMİ?


 İŞDE BU KERMESİMİZİN GÖZ BEBEĞİ.BU ÖRTÜYÜ BAZI HAYIRSEVERLER ARALARINDA ANLAŞIP KÜTAHYA'DA İŞLETMİŞLER.GELEN MİSAFİRLER ÖNÜNDEN AYRILAMIYORLAR.
KERMESİN VAZGEÇİLMEZİ HAVLULAR.HİÇ OLMAZ İSE BİR HAVLU ALALIM DİYEN ÇOK OLUYOR,ALLAH RAZI OLSUN


ALANYA İPEĞİNDEN DANTELLER.O KADAR İNCELERKİ İĞNE OYASI GİBİ DURUYORLAR.İŞDE BU EN SEVDİĞİM ÜRÜNLERDEN BİRİ OLDU.BUNU YAPAN ARKADAŞIMIZ TEL KIRMAYI GEÇEN SENE ÖĞRENDİ BU SENE MUHTEŞEM BİR FİNAL YAPMIŞ.NİŞAN BOHÇASI TAKIMI İÇİNDE YOK YOK. HARİKA BİİR TAKIMİŞDE YİNE ACEMİ İŞİ BİR ÖRTÜ ACEMİ DİYORUM AMA İŞ ADETA BİR PROFOSYENELİN ELİNDEN ÇIKMIŞ GİBİ.SİZCEDE ÖYLE DEĞİLMİ


İŞDE BU ÜRÜN BANA YOK ARTIK DEDİRTTİ.İKİ TANE GOBLEN BERJER İKİ ARKADAŞ KAF KAFA YA VERMİŞ İŞLEMİŞLER BİR DEĞİŞİKLİK OLSUN DİYE,ÇOK DA İYİ ETMİŞLER.GELENLER HAYRAN HAYRAN SEYREDİYOR.


BURASI MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLADIĞIMIZ SALON.KARINCA KARARINCA SÜSLEDİK.


BU KADAR KEYİFLİ SALONA KEYİFLİ LEZZETLER LAZIM SİZ HİÇ BU KADAR TATLI GÜL KEKLER GÖRDÜNÜZMÜ ,İNSAN YEMEYE KIYAMIYOR DOĞRUSU.


EVET SEYYAH'DAN BİR KERMES HABERLERİDE BURADA BİTİYOR.B U KERMESDE GÖREVLİ DEĞİL GÖNÜLLÜYÜM.ONUN İÇİN ERKEN GİTME MECBURİYETİM YOK AMA BEN YİNE DAYANAMAYIP HER KEZDEN ÖNCE GİDİP EN SON GELİYORUM.YORULMUYORMUYUM TABİKİ YORULUYORUM AMA BİR ŞEYLER YAPMANIN LEZZETİ HER ŞEYDEN ÜSTÜN GELİYOR.
BU SON KERMES DİYEMEYİCEĞİM BİLİYORUMKİ YİNE DAYANAMAYIP SİZE KOŞACAĞIM.ŞİMDİLİK HAYIRLI GECELER DİLİYORUM ŞU AN SAAT BİR ARTIK BENİM İSTİRAHAT ETME VAKTİM GELDİ.YARIN AÇIK BÜFE KAHVALTI VAR.ONUN İÇİN ERKEN GİTMEK LAZIM.HEPİNİZE HAYIRLI GECELER DİLERİM

NOT;BİZE BU RESİMLER YETMEDİ SEN YAZI YAZMA BİZE SADECE RESİM GÖSTER DİYORSANIZ YARIN http://rosepilgrim.blogspot.com/ BU ADRESİ ZİYARET ETMEYİ UN UTMAYIN.

2 yorum:

  1. Cok güzel hepsi devam edin lütfen sizinki kermese bizimki ney acaba şüphe ettim simdi

    YanıtlaSil
  2. maşalllllah kermesçibaşııı.
    :)

    YanıtlaSil

Blog'umda en çok görmek istediğiniz konu