15 Mayıs 2013 Çarşamba

KİTAP KİTAP YİNE KİTAP

                                BİRİ BİTTİ BİRİ ALINDISAĞOLSUN SADE VE DERİN İN BLOGUNDA GÖRMÜŞTÜM BU KİTABI.ALALI ÇOK OLDU AMA ARAYA O KADAR ÇOK KİTAP SOKTUMKİ ANCA FIRSATIM OLDU OKUMAYA.


İnandıklarımız Gerçekliğimiz Olabilir

Bir düşünün...

Balide tatildesiniz. Eve dönmeden önce bir şifacıya görünüyorsunuz. Aslında bir şikâyetiniz yok. Sadece onun ününü duymuş olduğunuz için görüşmek istiyorsunuz.

Şifacının teşhisi kesin: Sağlığınız gayet yerinde ama... mutlu değilsiniz.
Sonsuz bir bilgeliğin taşıyıcısı olan bu yaşlı adam sizi sizden daha iyi biliyor gibi gözükmekte. Yaşamınıza tuttuğu çok özel ışık, sizi olabilecek en büyüleyici maceraya sürükleyecek: Kendini keşfetmek! Size yaşattığı deneyimler yaşamınızı altüst edecek ve düşlerinizdeki yaşamın anahtarını size sunacak.

Dünya çapında insanların dilinden düşmeyen Mutlu Olmak İsteyen Adam, gerçekten mutlu olmaktan bizi alıkoyan şeylerden kurtulmayı öğrendiğimiz an, elde edebileceğimiz yeni imkânlar dünyasıyla bizi tanıştırıyor.

"Kulaktan kulağa yayılarak büyük bir başarı kazanan, insanların hayata bakış açılarını değiştiren eşsiz bir roman."
Psychologies Magazine

ÇOK BEĞENDİM KESİNLİKLE BİR ÇIRPIDA OKUYACAĞINIZ VE İÇİNDEN KENDİNİZE ÇOK GÜZEL DERSLER ÇIKARABİLECİĞİNİZ BİR KİTAP
HATIRIMDA KALANLARDAN ( Elveda kuşkular,tereddütler,yargılanma korkuları,yapamama,sevilmeme korkuları,elveda!)
MUTLAKA OKUYUN PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ
BUDA DÜN ALDIĞIM BİR KİTAP.SEYYAH OLARAK  İLGİMİ ÇEKTİ DOĞRUSU.


MALUM BU ARALAR ESMA-ÜL HÜSNAYI EZBERLEMEYE ÇALIŞIYORUM.BU UFAK CEP KARTLARINI GÖRÜNCE DAYANAMAYIP ALDIM HEM HER ZAMAN YANIMDA OLUR HEMDE TAKILDIĞIM ZAMAN BAKARIM.
HADİ BEN KAÇTIM ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER DİLERİM

3 yorum:

 1. Seyehetnameyi bende merak ediyorum ama populer olana karşı antipatim var ( nasıl insanım bende anlamadım). Bu aralar İlber Ortaylı'yı heryerde görüyorum o yüzden şuan almam. Yada babama mı aldırsam.

  YanıtlaSil
 2. ne güzel.
  maşallah iyi okuyorsun artıkın.
  :)
  şu kartları bulayım ki ben de.
  :)

  YanıtlaSil
 3. Mutlu Olmak İsteyen Adamı ben de kitap bloğumds paylaşmıştım. Ama yazarın önceki kitabını çok sevmiştim bu o kadar etkilemedi beni. Demek ki beklentim çok fazla olmuş. İlber Oktaylı kitaplarından tek satır anlamadığım ve korkunç sıkıldığım 3 yazardan biridir. Diğerleri Selim İleri ve Orhan Pamuk.

  YanıtlaSil

Blog'umda en çok görmek istediğiniz konu