23 Ağustos 2012 Perşembe

ANTALYA (KUMLUCA)AKŞAM SEFASI       Şimdi diyeceksiniz ki bu resmi niye koydun seyyah  hemen açıklayayım 4gündür Kumlucada olmama rağmen daha denize girmedik.Gündüzlerde çuvala girdiği için bizde akşam gitmeye karar verdik.Resmin sol tarafına baktığınızda gördüğünüz karaltılar da bizim kafalarımız.Akdeniz in en güzel yanı bu olsa gerek nasıl tatlı ,güzel bir su anlatamam hava karardı hiç birimizin çıkmaya niyeti yok.Baktık ki yatsı ezanı okunacak istemeye istemeye çıktık artık.

Eeeeee malum yüzme insanı acıktırıyor kesersin karpuzu bölersin ekmeği yanına birde deri peyniri ööööf ki öf yemede yanında yat.Değme ziyafet masalarına taş çıkartır vallahi.

   Karşıda gözüken ışıklarda Finike nin ışıkları.Gitmeden denize girmek gözümde büyüyor gidince de çıkmak istemiyor insan.Şimdi o kadar keyif aldık ki sabah namazı ndada gitmeye karar verdik bakalım başarabilecek miyiz.Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.Hepinize hayırlı geceler

4 yorum:

 1. Şahane olur akşamları deniz...kokusunda günün esansları var sanki..en sevdiğim vakti ve zamanıdır şüphesiz..hoş vakit geçirmenize sevindim canım..
  Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 2. akşam hiç girmedim denize, korkarım valla ben :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tadını bir alsan bir daha gündüz girmessin mehtapcım

   Sil

Blog'umda en çok görmek istediğiniz konu